O nas

"JustB" to zespół doświadczonych i kompetentnych specjalistów ds. legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców na terenie Polski. Na rynku jesteśmy obecni już wiele lat i z sukcesem pomogliśmy setkom pracodawców i cudzoziemców. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat współpracy z nami.

W ramach współpracy:

  • przeprowadzimy bezpłatną analizę sytuacji Państwa przyszłego pracownika i zaproponujemy optymalny przebieg procesu legalizacji jego zatrudnienia i/lub pobytu,

  • przygotujemy rzetelnie kompletną dokumentację, dzięki czemu wnioski nie zostaną odrzucone ze względu na braki lub błędy formalne,

  • uzyskamy stosowne zezwolenia w możliwie najkrótszym czasie,

  • reprezentujemy Państwa i cudzoziemca przed stosownymi urzędami,

  • pilnujemy ważności uzyskanych zezwoleń, przypominamy o terminie ich upływu oraz w razie potrzeby je odnawiamy,

  • informujemy o istotnych zmianach legislacyjnych związanych z zatrudnianiem i pobytem obcokrajowców w Polsce.

Jak działamy?

Krok 1

Kontaktujesz się

z nami w dogodny dla Ciebie sposób:

Kontakt

Krok 2

Bezpłatnie szukamy najlepszego rozwiązania

i przedstawiamy niezobowiązujący kosztorys

Krok 3

Zajmujemy się

całą procedurą

i dostarczamy gotowy dokument

Korzyści z powierzenia nam Twojej sprawy:

Oszczędność czasu

Uzyskamy zezwolenia w możliwie najkrótszym czasie przy Twoim minimalnym zaangażowaniu. Nie musisz zagłębiać się w zawiłości przepisów prawnych, stać w kolejkach, samodzielnie kompletować obszernej dokumentacji czy prowadzić korespondencji z urzędami.

Gwarancja powodzenia

Doświadczeni Specjaliści po zapoznaniu się z Twoją sytuacją szukają najkorzystniejszego rozwiązania, które da gwarancję powodzenia. Uzyskanie dokumentów z nami staje się proste, szybkie i bezpieczne.

Rozliczenie za efekt

Stosujemy sprawiedliwy model rozliczenia za efekt. Dzięki temu masz pewność, że zależy nam na doprowadzeniu sprawy do końca tak samo jak Tobie.

Bezpieczeństwo

Pobyt i zatrudnienie cudzoziemca będą legalne w świetle prawa, dzięki czemu zabezpieczysz się przed surowymi sankcjami wynikającymi z nielegalnego zatrudnienia cudzoziemca.